Program

Pátek 24.5.2018

15:30

Anakonda Benda

Plzeňská kapela, která hraje rockový pecky! U nás na festu hrají hned na začátku (aby rozehřáli publikum a udělali vám žízeň), takže nebudou moci předvést svojí pověstnou nesmrtelnost. Jejich koncerty jsou i o tom, kdo vydrží déle. Diváci nebo kapela? Čtyřhodinová šňůra největších pecek není problém. #beztullamorkytonejde


17:00

Katr

Plzeňská hard-rocková kapela hrající na scéně od roku 2002. Nejdříve pouze převzatou tvorbu. Roku 2010 vydal Katr CD již jen s vlastní muzikou. Za zmínku jistě stojí, že kapela předskakovala na koncertě bývalého frontmana Iron Maiden Blaze Bayleyho, který si s Katrem zazpíval jednu z nejvýznamnějších skladeb Ironů The Trooper.


19:00

Znouzectnost

Punk-rock z Plzně. Netřeba představovat. Kluci nám hrajou od roku 1986! Proslulí punkem, ale schopni zahrát i mnoho jiných žánrů, které šikovně zakomponují do písniček jako Hasiči nebo Banánová Republika. V tuto hodinu byste měli být už akorát naladění na další tři hodiny pořádný muziky!


20:30

Törr

V půl deváté už půjdeme s tmou do tmy. Blackmetall! Jeden z prvních v Československu (rok 1977). Kladivo na čarodějnice, básníci doby a nakonec možná “až mě všichni naserou”.


22:00

Alkehol

Ano! Kdo zná, už poznal, že Ota Hereš si u nás v Plzni na Pivo&Rock dá pěknej dvojáček! Alkehol vznikl v roce 1991, snad proto, aby si Ota Hereš a Petr Buneš odpočinuli od trashe a nazpívali také pár “hospodských” písní. Dnes už můžeme říct, že se jim to povedlo a na páteční zakončení naší pivněmuzicírové akce jsme si nemohli vybrat lépe! Akorát prosím, dnes nepít non-stop. V sobotu pokračujeme.


Sobota 25.5.2018

12:00

Aušuš

Na sobotní budíček jsme vybrali kapelu, jejichž CD se příznačně jmenují “Sud je můj osud” a “pivo je lék”. takže šup po pátku z pelechu, klobásu k obědu a zvolna začít ochutnávky od desítek. Den bude dlooouhej.


14:30

Jiří Schmitzer

Že to není Rock? No není… ALE! Je to pivo! Vždyť tenhle pán je snad nejslavnější sládek a výčepní v republice. Kdo by neznal Pepina a nebo Hájenku. A teď řekněte prdel…řekněte to!


16:00

Sifon

A kdo přišel až teď, zazpívá mu Sifon “Jdeme na pivo!” Sifon Rock! Hrají od 70tých let. Opravdu nevíme, co bysme tu napsali o kapele, která už u vás na vsi v kulturáku hrála, když děda chodil do Škodovky a táta do školy.


18:00

Odyssea

Někdy si vzpomeň, to nebyl ztracenej čas. Doufáme, že si to budete říkat i po Pivo&Rock. A kdybyste si nemohli vzpomenout, tak foťte, pak to naskočí. A neztraťte telefon. Odyssea je další z klasik hrající od 70tých let. A jsou to taky Plzeňáci! Když budete na konci pořádně řvát a holky házet kalhotky, jistě zahrají i něco navíc.


20:00

Zvlášný Škola

Modrá a bílá! To známe v Plzni všichni. Kapela se dala dohromady už v roce 1992. První album (prodáno 10tis kusů!!) se jmenovalo “Na české záchytce”, takže užijte Zvlášku a trošku přibrzděte, ať tam opravdu neskončíte.


22:00

Visací Zámek

A Visáčema to celé uzamkneme. Nebudeme tu o kapele psát vůbec nic, protože to je známka punku!